Arşiv Haziran 2016

Ufuktepe Baymak Servisi

 

33Ufuktepe Baymak Servisi tamir bakım ve montaj konusunda uzmanlaşmış ekipleri ile kurulduğu günden bu güne her zaman sizleri memnun bırakacak işlemler yapmıştır.

Çevrenize bizi referans olarak göstermeniz de bunun en büyük kanıtıdır.  Amacımız kapınızı bir kere çalmak değil , her sorun yaşadığınızda güvenerek arayabileceğiniz servisiniz olaraktır..

Bize bakış açınızın , ailenizin bir ferdiymiş gibi olmasını arzu ediyoruz.Bu sebeple ilişkilerimizi belirli bir seviyede tutmaya ve sizleri memnun bırakacak şekilde çalışmaya gayret ediyoruz. Ekiplerimiz yılın her günü hizmet vererek ister küçük olsun ister büyük , her türlü arızanızı bir an önce sonlandırmak için canla başla çalışmaktadır. Eğer bir baymak kullanıcıysanız kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Yıllar içinde eskimeyen , servis ağı yaygın , bol yedek parçalı bir markanın ürününü kullanıyorsunuz demektir. Ülkemizin en eski markalarından olması da , tüketicilerimizin güven duyarak , bizi bu günlere kadar getirmesinin sonucudur.Ufuktepe Baymak Servisinden hizmet almak isterseniz sesli yanıt sistemimizi kullanarak veya mesaj bırakarak bunu sağlayabilirsiniz..

Türközü Baymak Servisi

 

44Türközü Baymak Servisi sizlere en iyi hizmeti verebilmek için , çalıştığı personellerin sektörün en iyisi olmasına büyük önem vermektedir.

Buradaki amaç yapılacak tamirat işlemlerinin en iyisi ve en güvenilir olmasını sağlamaktır. Baymak , üretimde ve servis işlerinde organize olmuş , takım çalışmasını benimsemiş,müşterileri ile iyi diyaloglar kurmayı başarmış köklü bir geçmişe sahip firmadır. Dayanıklı ve uzun ömürlere sahip ürünleri ile sektörde üst sıralardaki satış rakamları ile de dikkat çeken Baymak , servis ağını da en üst düzeyde kurmayı başarmıştır. Şofbenlerin doğru kullanımı , sağlığımıza etkisi açısından çok önemlidir. Eski tip bacalı cihazlar teknoloji ve güvenlik olarak yetersizdir.

Bu hususu göz önünde bulundurarak yeni tip hermetik cihazlara geçiş yapmak en doğru olanıdır. Ama takılı olduğu yer veya kullanım açısından değiştirme imkanınız yoksa sık sık gözden geçirttirmenizde büyük fayda vardır. Servisimiz size bu konuda tam destek olmak için telefonlarınızı beklemektedir…

Beytepe Baymak Servisi

 

44Beytepe Baymak Servisi ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilmeyi başaran , 7/24 servis vererek en zor anlarınızı kolayca atlatmanızı sağlayan , müşterileri ile her zaman iyi diyaloglar halinde olan , disiplinli ve temiz çalışan bir firmadır.

Baymak markalı arıza yapan cihazlarınızı ilk günkü kullanım performansına getirmek için çalışan ekiplerimiz mükemmel hizmetleri ile tanınmış ve bölge halkının beğenisi ile takdirini kazanmıştır. Baymak kombilerinizde kırmızı ışık yamnası ve çalışmasında aksaklık olması sıkıntılı bir durumun işaretidir.Böyle anlarda yapmanız gereken şey cihazın gazını ve elektriğini kesmektir.

Hemen akabinde servisimizi arayarak randevu talep etmeniz en doğru hareket olacaktır.Aynı şekilde su damlaması , patlamalı yanma , cihazda aşırı ısınma , basınç düşmesi veya yükselmesi gibi durumlar yaşandığında da yukarıda belirttiklerimizi yapmalısınız.

Kendi kendinize sorunu çözmeye sakın kalkışmayın.Bu hareketiniz daha fazla soruna ve hatta kazaya bile sebebiyet verebilir. Beytepe baymak servisi ihtiyacınız olan her an yanınızda olacaktır. Lütfen destek isteyiniz.

Yüzüncüyıl Baymak Servisi

 

44Yüzüncüyıl Baymak Servisi telefonla destek almak istediğiniz her an size cevap verebilme yeteneğine sahiptir. Çağrı merkezimizdeki personellerimiz vardiyalı çalışarak arıza kayıtlarınız ve tüm sorularınız için sizden gelecek telefonlara yanıt vermek için görev yapmaktadır.

Baymak, kombi, klima ve şofben gibi evlerimizin demirbaş ve değişmez  ürünleri olan cihazlarınız uzman ekiplerimizin elelrinde hayat bulmaktadır. Arıza sizi korkutmasın , ekonomik çözümler için bize başvurabilir , kaliteli hizmetlerimizden yararlanabiirsiniz.

Baymak kombiler kullanılacak ortama göre seçilmelidir.Cihaz satın alımından önce evimizin metrekeresi , konumu , cephesi gibi kriterleri göz önünde bulundurarak buna uygun seçimler yapmalmalıdır. Çok büyük bir eve düşük kapasiteli kombi takarsanız verim alamazsınız ve cihazınızı kısa zaman içinde arızalandırırsınız.

Aynı şekilde küçük bir eve haddinden fazla büyük takacağınız cihaz da boşuna gaz tüketmenize ve gereksiz yere masraf etmenize sebep olacaktır. En iyisi uzman bir satış elemanı ile keşif yaparak en doğru seçimi yapabilirsiniz. Bu konuda mağazalarımız size yardımcı olacaktır.

Cevizlidere Baymak Servisi

 

22Cevizlidere Baymak Servisi bu günlere ulaşmamızı sağlayan siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Hangi gün , hangi saat ve hangi mevsim olursa olsun işletmemiz her an hizmete hazırdır.

Mesai saatleri dışında da nöbetci ekip bekleterek sizlere en iyi ve en çabuk hizmeti vermeye çalışmaktayız. Kombi, şofben ve klima gibi cihazların bakım montaj onarım ve yedek parça işlerini servisimiz aracılığı ile çözebilirsiniz.

Kombinizin ortalama ömrü 15 senedir.Fakat bu süreleri uzatabilmenin elinizde olduğunu biliyormuydunuz ? Her sene temizliği , bakımı yapılıp gözden geçirilerek eksikleri tamamlana cihaz sizlere uzun yıllar hizmet edecektir. Günümüz şartlarında bir kombinin değişiminin masraflı ve zahmetli olduğunu söylememize gerek yoktur sanırım.

ÜStelik bacalı kombiden hermatik cihaza geçişte çok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Onun için her elektronik eşyada olduğu gibi kombilerimize de yılda en az 1 defa bakım yaptırmalıyız. Merkezimiz bu konuda da yardım etmek için randevu almanızı beklemektedir.

Konutkent Baymak Servisi

 

22Konutkent Baymak Servisi her zaman en mükemmel hizmetleri sunmak için çaba gösteren , işlerinde titiz ve gayretli , müşteri ilişkilerinde saygılı , tamiratlarında profesyonel bir firmadır.

Her türlü bakım onarım ve tamir işleriniz için güven duyarak arayabileceğiniz servisimiz  yılın hemen hemen her günü kesintisiz servis vererek sizlere elinden gelenin fazlası ile yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Baymak cihazlarınızın bakımı ve tamiri için profesyonel ve deneyimli kadromuzla hafta içi , hafta sonu ve hatta pazar günleri bile sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yaz aylarını rahat ve huzurlu geçirmek için klimanızın bakımını , kış aylarını sıcak ve sorunsuz geçirebilmek için kombinizin bakımını yaptırmayı kesinlikle ihmal etmeyiniz.

Eğer şofben kullanıcısı iseniz bu cihazın da aynı kombilerde ve klimalarda olduğu gibi yılda en az bir kere temizliğinin ,bakımının ve genel ayarlarının yapılması gerektiğini unutmamalısınız. Tam kadro çalışan personellerimiz görevlerinin bilincinde olan , eğitimli ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Problem yaşadığınız anlarda sizlere yardımcı olabilmemiz için merkezlerimizi arayarak randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Yaşamkent Baymak Servisi

 

22Yaşamkent Baymak Servisi yüksek kalite standartları çerçevesinde işlem yaparak işlerinizde kusursuzluğu yakalamaktadır. Onarım ve bakım işleri şakaya gelmez.

Özen , titizlik , bilgi ve tecrübe ister.Deneme yanılma yolu ile tamirat yapamazsınız.. Böyle bir çalışma ağır sonuçlar yaratabilir.

Görev verdiğimiz tüm personelimiz işinde başarılı,deneyimli ve seçkin kişilerdir. O sebeple yapılacak tüm işlemleriniz profesyonellik arz eder. Çağrı merkezimiz kayıt aldıktan sonra en kısa sürede adresinize ekip yollayarak yapılması gereken işleminiz için çalışma başlatır.

Baymak markalı klima, kombi, şofben gibi günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz ve sıklıkla kullandığınız tüm cihazlarınızın arıza onarımını gerçekleştirmekle beraber gerektiği zamanlarda bakımını da yapmaktayız.

Cihazlarınızı kullanmaya başlamadan önce kurulum için servislerden ekip çağırmanız gerekmektedir.Bu işlem ürünü garanti altına alır bu esnada ne yapmanız gerektiğini ve nasıl çalıştırılmasını da gösterecek ekipler , en doğru kullanım için de sizlere küçük ip uçları verecektir. Merkezlerimiz sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Ayrancı Baymak Servisi

 

44Ayrancı Baymak Servisi klima , kombi şofben hidrofor ve brulör gibi cihazlarınızın onarımı için yılın 365 günü servis vermektedir. Sorunlu cihazınız sizi hiç üzmesin , bir telefon açarak tüm dertlerinizden kurtulabilirsiniz.

Konusunda uzman ve eğitimli takım arkadaşlarımız adres kaydınızı bıraktıktan sonra hemen yanınıza intikal ederek onarım aşamasına geçecektir.

Tepeden tırnağa tüm kontrolleri yapılarak arızası tespit edildikten sonra tamirat onayınızın alınması ile arıza giderimi yapılır ve en son kontrolden sonra kullanımınıza sunulur. İşini şansa bırakmayan , deneme yanılma yolu ile çalışmayan personellerimiz sizleri memnun edebilmek adına tüm gayerti göstermektedirler.

Baymak markalı cihazlarınızın sadece tamirini değil , bakım montaj ve yedek parça temini gibi işlerini de yapıyoruz. Yaz aylarında klimanızın , kış aylarında da kombinizin yüksek verimli çalışmasını istiyorsanız lütfen servisimizden randevu alarak bakımlarını yaptırınız. Şofben tamir-bakım birimimizle de hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bilkent Baymak Servisi

 

22Bilkent Baymak Servisi yapmış olduğu tamir işlerine ve değişen parçalara 12 ay garanti vererek sizleri güvence altına almaktadır. Tamirat sonrasında size ulaştıracaağımız teknik servis formunu saklayarak yapılan işlemde değişen parçaların listesini ve fiyatını görebilirsiniz.

İleride oluşabilecek sorunlarda bu belgeyi göstererek hiçbir ücret ödemeden onarım yaptırabilirsiniz.. Kurulduğumuz günden bu güne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerin neticesinde sizlerden asla olumsuz yorum almadık.

Bu durum işimizi ne kadar düzgün ve temiz yaptığımızı göstermektedir.Görev yapan personellerimiz her türlü olumsuzluk karşısında bile sizlere tam destek olabilmek için yetiştirilmiştir.

Baymak markalı kombi, klima, şofben gibi cihazlarınızın tamirat işlemlerini büyük bir titizlik içinde yapıyor ve sizlere ilk günkü gibi kullanabileceğiniz şekilde teslim ediyoruz. Bilkent bölgesinde yapmış olduğumuz kaliteli çalışmalar ile tanınıyor ve seviliyoruz.

Sadece tamirat işlemleriniz için değil bakım ve montaj işleriniz için de bizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

İncirli Baymak Servisi

 

33İncirli Baymak Servisi Prensiplerinden asla taviz vermeyen , müşteri memnuniyeti odaklı çalışan , sektördeki geçmişinden elde ettiği bilgi birikimini işine yansıtan , titiz ve kaliteli bir firmadır.Yapılacak olan tamiratın en iyi sonuç vermesi için işimizi asla şansa bırakmayız.

Personellerimiz yeterlilik belgesine sahip , sertifikalı ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Yaşanan tüm gelişmeler yakından takip edilerek , yılda en az bir kere eğitime gönderilen ustalarımızın kendilerini geliştirerek açıklarını kapatmasını sağlamaktayız. Doğru tamirat ve en kalıcı müdahaleleri ancak bu şekilde sağlayabiliriz.

Tamiri yapılacak ürünlerinizi , asla nereden geldiği belli olmayan , deneyimsiz kişilerin ellerine teslim etmeyiniz. Bu yanlış arızayı gidermekten çok  cihazın daha fazla zarar görmesine sebep olabilir.

İncirli Baymak Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin güven duyacağı tamirat yaptırması bizim için çok önemlidir.Lütfen telefon yolu ile veya mesaj atarak randevu talep ediniz.

Tıkla, Ara!