Akdere Baymak Servisi

 

33Akdere Baymak Servisi denilince ilk akla gelen işletme olmak bizim için onur vericidir. Fakat bu seviyeye kolay kolay gelmedik. Prensipli ve titiz çalışmalarımız , müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem , yaptığımız işi sonuna kadar takip etmek ve en önemlisi de ekonomik fiyatlarımızla en çok aranan işletme konumuna geldik.

Kombi ve şofben gibi cihazlarınız başta olmak üzere klima , hidrofor ve hatta kazan dairesi sistemlerinize de uzman personellerimiz vasıtası ile kalıcı çözümler üretmeyi başarmaktayız. Kombinizin patlamalı yanması , sıcak suyunuzun kesik kesik gelmesi , cihazınızın dış yüzeyinin aşırı ısınması , sıcak su kullanırken peteklerin de ısınması , ani basınç düşmesi veya yükselmesi gibi sorunlar yaşıyorsanız bizi aramanızın zamanı gelmiş demektir.

Sertifikalı teknisyenlerimizin yapacağı profesyonel müdahaleler ile sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyor ve probleminizi aynı gün içinde gideriyoruz.Ayrıca ortamda gaz kokusu duyarsanız hemen EGO yu aramanızı öneririz.

Oradan gelecek ekip detaylı bir çalışma ile gaz kaçağını bulacak ve size yapmanız gerekenler hakkında yol gösterici olacaktır. Gaz alarm cihazı taktırmanız da olabilecek kazalara karşı önlem almanıza yardımcı olacaktır..

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!