Aydınlıkevler Baymak Servisi

Aydınlıkevler Baymak Servisi

 

33Kaliteli üretim yapanb ir firmadır Baymak.. Üretimindeki hassasiyet ürünün kullanım aşamasında da kendisini göstermektedir.Kombi ,klima, şofben ve kazan sistemleri gibi bir çok ürün yelpazesi bulunması sebebi ile tüketicilerin yoğun kullanımı ile karşılaşmaktadır.

Bu yoğunluk tabi ki servis gereksinimi de doğurmaktadır .Aydınlıkevler Baymak Servisi isimli işletmemiz başta civar semtler de olmak üzere tüm Ankaraya hizmet eden prensiplerine bağlı , kaliteli bir firmadır. Yaptığımız işlerle bu güne kadar tüm müşterilerimizin güvenini kazanarak bizi en çok tercih edilen servis konumuna getirmiştir.

Bakım , onarım ve arızalarınızda hiç çekinmeden arayarak oluşturacağınız kayıt neticesinde en çabuk şekilde size ulaşacak olan ekiplerimiz garantili ve kaliteli şekilde tamirat işleminizi gerçekleştirecektir…

Yapılan işlere 1 yıl garanti vererek de rakiplerimizin bir adım  önüne geçerek farkımızı göstermekteyiz.Mükemmel tamirat işlerimizden sizler de faydalanmak istediğinizde bizi arayarak kayıt oluşturabilirsiniz….

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!