Bağlum Baymak Servisi

 

33Bağlum Baymak Servisi kombi bakımlarınız için de kampanyalı hizmetlerine devam etmektedir.. Yılda en az 1 defa bakımını yaptıracağınız kombiniz size uzun yıllar hizmet eder ve sorun çıkartmaz..

Servisimizden alacağınız randevu neticesinde arzu ettiğiniz gün ve saatte adresinizde olacak ekibimiz yaklaşık yarım saat veya kırkbeş dakika içinde bakım işleminizi gerçekleştirecektir.

Üstelik cüzi rakamlara yapılan bu işlem sağlığınız için de önem arz eder.Baştan aşağı temizlenen cihazınız en yüksek performansı göstererek düşük doğalgaz parası ödemenize fayda eder.

Filitreleri temizlenen kombi bir anda sıcak su verimini yükseltir.,peteklerinizin havasının alınması da gerekli olan işlemdir..Bakım esnasında tüm cihaz elden geçirilerek ileride doğabilecek sorunlar erkenden önlenir..

Kombi bakımının yanı sıra klima , şofben, brulör ve kazan sistemlerinin de bakımını itina ve büyük özenle yapmaktayız…Yılın 365 günü servis hizmetlerimizi aralıksız devam ettirerek mağduriyetlerinize en kısa sürede son veren işletmemiz sizlere bir telefon kadar yakındır…Lütfen randevu alınız…

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!