Çankaya Baymak Servisi

 

44

Çankaya Baymak servisi servis hizmeti verdiği marka kadar yıllardır kaliteli hizmet vermekte ve sorunlara hızlı çözümler üretmesi sayesinde rakiplerinden bir adım önde yer alıyor.

Klima ve kombilerinizde yaşanan tüm standart veya parça değişimli arızalarda sizlere tam destek vererek hızlı çözümler üretiyor ve zaman kaybı yaşamamanız için hızlı hareket ediyor.

Depolarında bulunan yedek parça stokları ile de kombilerinizde ve klimalarınızda yaşanan arızalarda bekleme yapmanıza gerek kalmadan çözüm üretebiliyor.Klimaların periyodik bakımları yapılmadığı takdirde soğutmasında ve ses yapmasında sıkıntılar yaşanabilir.

Yıllık filtre bakımları yapıldığı takdirde bu sorun ortadan kalkar ve cihazınızın kullanım süresi uzar. Çankaya Baymak Servisi bu işlemi kısa sürede yerinde tamamlayarak üstelik sizin sağlıklı koşullarda kullanmanız için gerekli teknolojiyi kullanır ve titizliği gösterir.

Kombilerinizde de yıllık bakım yapılmalı ve üstelik klimalara oranla doğalgaz kullanımı olduğu için daha hassas davranmalısınız. Çankaya Baymak Servisi satış sonrası hizmette hem başarısı, hem de ürünlerinin kalitesinden dolayı çok fazla sıkıntı yaşamasanız bile yine de kullanım rahatlığınız için uzman kadromuza yıllık bakımları muhakkak yaptırmalısınız.

Baymak markası, ülkemizin yerli bir markası olup son derece kaliteli cihazları üreten bir firmadır. Gerek kaliteli cihazlar üretmesi ve gerekse cari işlemler açığına yaptığı olumlu katkılar sayesin de ekonomik gelişim de önemli bir pay sahibidir.

Bu kaliteli markanın ürünlerinden olan kombi cihazı hak ettiği değeri gören ve daha da büyüyen bir markadır. Baymak kombilerin düzenli bakım, temizleme ve işlemlerinin sorunsuz yerine getirilmesi adına, Çankaya Baymak Kombi Servisi sizlere hizmet vermektedir.

Bu kaliteli hizmet sayesin de daha uzun ömürlü, sorunsuz ve güvenle ürün kullanım imkânına kavuşmaktasınız. Yetkisiz ve ehil olmayan kişiler tarafından yapılan müdahaleler, hem cihazda daha büyük arızalara sebep olmakta ve hem de cihazın kullanım ömründe önemli sorunlar meydana getirmektedir.

ÇANKAYA BAYMAK KLİMA SERVİSİ

Klima alanın da son derece etkin bir yere sahiptir Baymak Klimalar. Sağlam, sağlıklı ve uzun ömürlü cihazlardandır. Kendisini dünyaya kabul ettirmiş ve önemli bir miktar da ihracat yapan büyük bir markadır. Bu büyük markaya ait klimalar ise ülkemiz de kullanım düzeyi artmış ve en çok tercih edilen klima markasıdır.

Bu denli kaliteli bir markanın bakım ve onarım işlemleri de, Çankaya Baymak Klima Servisi eli ile kaliteli bir şekil de verilmektedir. Uzman, kaliteli ve tecrübeli bir ekip tarafından verilen bu hizmet dolayısıyla, tüm sorunlarınıza anın da ev en doğru müdahaleler yapılmaktadır.

Bu doğru ve bilgisel müdahaleler dolayısıyla cihazlarınız daha sağlıklı, güvenli bir kullanım imkânına kavuşmaktadır.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!