Demetevler Baymak Servisi

Demetevler Baymak Servisi

 

33

Demetevler Baymak servisi olarak gururla belirtmek isteriz ki 47 yıllık köklü geçmişi ile Baymak ısıtma ve soğutma sistemlerinin lider markaları arasında yer almaktadır.

Hızla değişen teknolojik koşullara karşı ürettiği çözümler ile sektörüne yön veren Baymak, enerji tasarruflu ve çevreci ürünleri ile doğaya katkı sağlıyor.

Isıtma – soğutma sistemlerinin yanı sıra, yenilenebilir enerji sistemleri ile de tasarruflu çözümler sunmaktadır. Baymak güçlü ürünlerinin yanı sıra satış sonrasında da müşterilerinin her konuda yanındadır.

Gerekli teknik destek, bakım ve onarım gibi tüm konularda hizmet veren Baymak, Demetevler sakinlerinin tüm teknik ihtiyaçlarını karşılamak için Demetevler Baymak servisi ile hizmet vermektedir.

Merkezi ve bireysel sistemlerinizle ilgili tüm teknik servis hizmetlerini veren Demetevler Baymak Kombi servisi, tüm sorunlarınızda sizin yanınızdadır.

Profesyonel ve güler yüzlü personeli ile sorunlarınıza hızlı çözümler üreten servis ile mağduriyetiniz en kısa sürede ortadan kalkacaktır. Yedek parça değişimlerinde orjinal ürünler ile size çözümler sunan servis ile ürünlerinizin yaşam süresini arttıracaksınız.

Ürünlerinizin verimli kullanımı ve bakımı ile de ilgili Demetevler Baymak servisimizden destek alabilirsiniz. Tüm sorularınız ve sorunlarınız için bizlere istediğiniz zaman Demetevler servisimizin iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kombilerde çalışma ve kontrol mekanizmasını değiştirecek işlemleri, fan ile uyumlu hale getirmek amacıyla güvenli şekilde çalıştırmak amacıyla tüm işlemler yapılır. Alevli kombi mekanizmasında güçlendirici aktarım yapılacak işlemler; kombilerin daha bakımlı ve düzenli hale getirecek sistemler Demetevler Baymak Servisi firmamız tarafından verilir.

Kombi bakımlarında ısı transfer işlemleri düzenli şekilde yapılır. Sürekli denetleme, sıcaklığa dayanıklılık kontrol işlemleri yapılır. Dış peteklerde çelik kasada oluşacak sorunları anında yok edecek sistemler firmamız tarafından uygulanır.

Maksimum kapasitede dünyaca ünlü markalara teknik destek hizmeti sağlanırken baca sistemlerinde ana tribünlerde oluşacak olan sorunlar anında yok edilmektedir.

Demetevler Baymak Klima Servisi

Klimalarda oluşan sessiz çalışma sistemlerinde paslanmaz malzemeden imal edilen bu yapıda çalışan Demetevler Baymak klima servisi firmamız klimada yüksek derecede verimlilik sağlamak amacıyla kullanım sularını ve bağlantılı ünitelerin kontrollerini sağlar.

Etkin çözümler sunmak adına hava dolaşımı yapılan klimalarda ki filtre bağlantıları kontrol edilir. Kombi yâda klimalarda bulunan emniyet vanaları yeniden düzenlenir. Maksimum ısıtmak maksimum soğutma yapmak adına sıcaklık ayrılıkları donma koruma noktası için ısıl işlemler genleşme araçları gibi işlemler kullanılır.

Yakıcı taze hava damperleri sürekli yenilenir. Akış sen sörleri kontrol edilir. Kullanım suları yeniden kontrol edilerek limit termostat bağlantıları hava akışı mekanizması emniyet sağlayacak resmi işlemler yapılır.

Ayrıca hem klima hem de kombi bakımlarında elektrik tüketimini azaltmak amacıyla düzenli sigorta kontrol işlemleri yapılır.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!