Demirlibahçe Baymak Servisi

Demirlibahçe Baymak Servisi

 

33Demirlibahçe Baymak Servisi sorunlarınıza hemen ve çözüm odaklı müdahale konusunda oldukca uzmanlaşmış ve bu yönde her geçen gün kendisini geliştirme ve ileriye götürmeyi amaç edinmiştir.

Sadece arızalarınızı gidermek için değil , yedek parça ihtiyacınızı giderecek depomuzla da ihtiyaç duyduğunuz tüm modellerdeki cihazlarınızın malzemelerini bulabileceğiniz işletmemiz bakım , montaj ve demontaj ,yer değişimi gibi işlerinizi de ustalıkla yapmaktadır.Bir ürünün uzun yıllar kullanılması sizin elinizdedir.

Teknik şartları uyulduğu taktirde hem ekonomik , hem de minimum arıza açma riski ile verim alabilirsiniz. Bu yönde size yardımcı olabilecek kullanım kılavuzları satın aldığınız eşyalarınızla birlikte size verilecektir. Dikkatlice okunup istenilen uygulamalar yerine getirilirse geriye yapacağınız hiç bir şey kalmayacak , keyifle kullanıma başlayacaksınız. Klima, şofben , brulör gibi cihazlarınızın da sorun çıkarttığı dönemleri kolayca atlatabilmeniz için servisimizden destek alabilirsiniz.Randevu birimimizdeki arkadaşlarımızla diyaloğa geçerek uygun olduğunuz zamanı tayin ederek işlemlerinizi yaptırabilmek için bizimle temas kurabilir , ekonomik ve kalıcı tamirat işlemlerimizden siz de faydalanabilirsiniz.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!