Elvankent Baymak Servisi

Elvankent Baymak Servisi

 

33

Sürekli gelişen ve değişen teknolojilerin arasında evlerimizde kullandığımız elektrik, ısı, teknoloji sistemleri de bu değişim serüveninde yer alıyor. Baymak servisi uzun yıllardır süregelen ve müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Kombi, klima ve su sistemleri ile evlerimizde yerini almış bulunuyor.

Biz farkında olmasak da teknoloji ile iç içe yaşadığımız bu zamanda teknolojiye ayak uydurmak kaliteli yaşamakla doğru orantılıdır.Baymak kaliteli yaşamı ayağınıza getiriyor ve size son teknoloji ürünleri en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle sunuyor.

Garantisi uzun yıllar olan Baymak ürünleri her gün biraz daha tüketici tarafından benimseniyor. Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte ürün çeşitliliği artıyor ve belirli bölgelerde ki yetkili bayiler arıza veya destek talepleri için müşterilere yetişemiyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde çok sayıda bayisi bulunan marka şimdi de Elvankent Baymak servisi mağazasını listesine ekledi. Elvankent Baymak servisi sayesinde bölgede ki müşterilerinin talep ve destek ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde dönüş yapabilen Baymak gün geçtikçe ürün skalasını daha da genişletiyor.

Fakat yine de destek ekiplerine başvurmadan önce belirli aralıklarla klima, kombi gibi cihazlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla yaptırmalıyız.Baymak markalı ürünler kalitesi ve kullanım ömürleri ile kendisini ispatlamış cihazlardır…Ne kadar dayanıklı olurlarsa olsunlar her cihazın kullanım süresi ve bakım ihtiyacı vardır.

Yılda 1 defa bakım yaptıracağınız klima , kombi , şofben gibi cihazlar bunun karşılığını sorunsuz ve ekonomik çalışma olarak verecektir.Üstelik bakım esnasında cihazın ileride olabilecek arızaları için de kontrol edilmesi sağlanarak en gereksinim duyduğumuz anlarda hoş olmayan sürprizler yaşamamız engellenir… Elvankent Baymak Kombi Servisi kulanıcıları bilinçlendirmeyi de amaç edinmiştir…Bir ürünün , çalıştırılmaya başlamadan önce mutlaka garanti kitapcığının okunması ve orada yazan şartlara riayet ederek kullanılmaya başlaması gerekmektedir..

Ancak bu sayede yüksek performans alıp uzun süreli çalıştırma ömrü elde edebiliriz… Gezici ekiplerimiz vasıtası ile tamir ihtiyacı duyduğunuz her an ve en kısa sürede yanınızda olan servisimiz yapılan onarımlar ve kullanılan parçalar için 1 yıl garanti vererek sii ve bütcenizi koruma altına almaktadır. Kaliteli servis hizmetlerimizden koşulsuz ve sınırsız yararlanmak için lütfen bizi arayınız ve randevu alınız…

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!