Etimesgut Baymak Servisi

Etimesgut Baymak Servisi

 

33Yüksek verimlilik sınıfına ait olan yoğuşmalı ve son sistem tekniklerle üretilen kombilere acil bakımlar Etimesgut Baymak Servisi eli ile yapılır.

Doğal gaz faturasını düşüren huzurlu ve mutlu şeklîde evinizde kış aylarında sıcacık hava yaşatan sistemi sizlere sunuyoruz. Havayı temizleyen sistemle çalışmasının sağlayan kombilerde tıkanma gibi sorunları anında yok ediyoruz.

Kompresörler sayesinde çalışma düzenine sahip olan kombilerin Etimesgut Baymak servisi firma garantisinde yedek parça destekleri sağlanmaktadır.

Şarjörlerde oluşan problemleri en aza indirgeyen yüksek katlı dairelere bile yüksek derece bakım yapılmasını sağlayan sistemle sorunsuz montaj işlemleri yapılmaktadır.

Yüksek bakım mühendislerimiz sayesinde uygun kapasitede yüksek verimlilik sağlayan ünlü markalara dâhil bakım işlemleri Etimesgut Baymak Servisi tarafından problemsiz bir şekilde yapılmaktadır.

En kısa sürede tam sistemle çalışan merkezi soğutma veya ısıtma yapan klima ve kombi sistemlerinde Ankara’da ve Türkiye’nin her büyük yerleşim yerlerine hizmet verilir.

Etimesgut Baymak Klima Servisi

Kombilerinize dair olan tıkanıklık düzenli çalışmama gibi problemlere en kalıcı çözümler,  bulmaya çalışan firmamızda tüm kullanım fonksiyonu içeren kombi yâda klima gibi ürünlere düzenli bakım işlemleri yapılır.

Klimalarda performansı arttırıcı işlemleri Etimesgut Baymak klima servisi sorunsuzca çözerken pişman olmayacağınız hizmeti sizlere sunar. Ünlü üretici markaların radyatör problemlerine ısıtma yâda soğutma sorununu engelleyen her probleme dair ani çözümler bulmaktadır.

Kombi yâda klimalarda oluşacak kazan kaynaklı işinde başarılı hizmet veren Etimesgut Baymak Servisi ayrıca çözülmesi zor problemleri çözerek kurumsal hizmet veren firma olmaktayız.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!