Hasköy Baymak Servisi

 

33Hasköy Baymak Servisi 7/24 mesaisini sürdüren , profesyonel , deneyimli ve tam donanımlı bir firmadır.Kombi , klima, şofbenhidrofor , brulör ve kazan sistemlerinizin bakım ve tamirat işlemleri için güvenle çağırabileceğiniz ekiplerimiz mobil araçlarımızla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda hazır olacaktır..

Servis merkezimiz kaydınız almak için telefonlarınızı beklemektedir..^65 gün mesaisini sürdürerek rakiplerinin bir adım önüne çikan işletmemiz yapmış olduğu kaliteli ve ekonomik işlemlerle de adından sıkca söz ettirmektedir.

Bütcenizi sarsmamak adına gerek duyulmayan hiçbir parçayı değiştirmeyen teknisyenlerimiz gereksiz yere masraf etmemeniz için tüm gayretlerini göstermektedir. Kış döneminde yoğun kullanılan klombileriniz veya yazın sürekli kullanmak zorunda olduğunuz klimalarınız için bakım ekiplerimiz sizlere yardımcı olabilmek adına sürekli hazır beklemektedir.

Alacağınız randevuların neticesinde aynı gün işleminiz bitirilerek önünüzdeki dönemleri rahat ve sorunsuz geçirmeniz sağlanır.Kapıda pos ile ödeme kolaylığı da sunan işletmemiz sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duymaktadır…

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!