Karapürçek Baymak Servisi

Karapürçek Baymak Servisi

 

33Karapürçek Baymak Servisi işlerinde göstermiş olduğu titizliğin meyvelerini toplayarak , sizlerin en çok tercih ettiği servis olma ünvanını kazanmıştır. Kombi, klima, şofben, hidrofor ve brulör gibi cihazlarınızın bakım onarım ve montaj işlerini yapmanın yanı sıra yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır.

Kombi kullanımında zaman zaman yaptığımız yanlışlıklar vardır. Bunların başında yaşadığımız alanı terk ederken yani evimizden veya iş yerimizden ayrılırken kombiyi tamamen kapatarak tasarruf ettiğimizi zannetmektir. Bu asla yapılmaması gereken bir harekettir.

Ancak uzun süreli kullanılmama durumunda kombimizi kullanım dışında bırakmalıyız. Özellikle kış aylarının en soğuk günlerinde ihtiyaç duyduğumuz cihazımız bulunduğumuz yeri ısıtmak için aşırı gaz tüketirler. Bir de oda termostatı kullanımınızı önermekteyiz.

Gereksiz yere ısıtacağınız ve olması gereken derecenin üzerine cıkan ortam fazla gaz tükettiğiniz anlamına gelir. Oda termostatları ihtiyacınız olan ve ayarladığınız ısı seviyesini yakaladığı zaman kombinizin çalışmasını durdurur ve böylelikle ciddi anlamda tasarruf sağlar.

Karapürçek Baymak Servisi olarak ihtiyaç anında yanınızda olabilmemiz için bir telefon açmanız yeterlidir.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!