Türközü Baymak Servisi

Türközü Baymak Servisi

 

44Türközü Baymak Servisi sizlere en iyi hizmeti verebilmek için , çalıştığı personellerin sektörün en iyisi olmasına büyük önem vermektedir.

Buradaki amaç yapılacak tamirat işlemlerinin en iyisi ve en güvenilir olmasını sağlamaktır. Baymak , üretimde ve servis işlerinde organize olmuş , takım çalışmasını benimsemiş,müşterileri ile iyi diyaloglar kurmayı başarmış köklü bir geçmişe sahip firmadır. Dayanıklı ve uzun ömürlere sahip ürünleri ile sektörde üst sıralardaki satış rakamları ile de dikkat çeken Baymak , servis ağını da en üst düzeyde kurmayı başarmıştır. Şofbenlerin doğru kullanımı , sağlığımıza etkisi açısından çok önemlidir. Eski tip bacalı cihazlar teknoloji ve güvenlik olarak yetersizdir.

Bu hususu göz önünde bulundurarak yeni tip hermetik cihazlara geçiş yapmak en doğru olanıdır. Ama takılı olduğu yer veya kullanım açısından değiştirme imkanınız yoksa sık sık gözden geçirttirmenizde büyük fayda vardır. Servisimiz size bu konuda tam destek olmak için telefonlarınızı beklemektedir…

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!