Ufuktepe Baymak Servisi

 

33Ufuktepe Baymak Servisi tamir bakım ve montaj konusunda uzmanlaşmış ekipleri ile kurulduğu günden bu güne her zaman sizleri memnun bırakacak işlemler yapmıştır.

Çevrenize bizi referans olarak göstermeniz de bunun en büyük kanıtıdır.  Amacımız kapınızı bir kere çalmak değil , her sorun yaşadığınızda güvenerek arayabileceğiniz servisiniz olaraktır..

Bize bakış açınızın , ailenizin bir ferdiymiş gibi olmasını arzu ediyoruz.Bu sebeple ilişkilerimizi belirli bir seviyede tutmaya ve sizleri memnun bırakacak şekilde çalışmaya gayret ediyoruz. Ekiplerimiz yılın her günü hizmet vererek ister küçük olsun ister büyük , her türlü arızanızı bir an önce sonlandırmak için canla başla çalışmaktadır. Eğer bir baymak kullanıcıysanız kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Yıllar içinde eskimeyen , servis ağı yaygın , bol yedek parçalı bir markanın ürününü kullanıyorsunuz demektir. Ülkemizin en eski markalarından olması da , tüketicilerimizin güven duyarak , bizi bu günlere kadar getirmesinin sonucudur.Ufuktepe Baymak Servisinden hizmet almak isterseniz sesli yanıt sistemimizi kullanarak veya mesaj bırakarak bunu sağlayabilirsiniz..

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!