Ulus Baymak Servisi

 

33

Servis hizmetlerinde son derece hızlı çalışan Ulus baymak servisi yetkili çalışanları hizmet kalitesinde her zaman çok titiz çalışmaktadır.

Ürünlerinizde yaşadığınız sorunlar için müşteri temsilcimize bırakacağınız arıza kayıtları çerçevesinde size ulaşacak olan yetkili servis personellerimiz sorunlarınızı çözmek adına mümkün olan tüm hizmeti vereceklerdir.

Ulus baymak servisi tüm donanımsal sorunlarda önce yerinde müdahale sonrasında da çözümlenmediği taktirde atölyelerimizde gerekli işlemleri yaparak ürününüzü en kısa sürede sizlere teslim etmektedir. Garanti kapsamında yer alan ürünlere kesinlikle ücret talep edilmez.

Garanti kapsamına girmeyenler için ise cüzi bir miktar ödeme yapabilirsiniz.Teknolojinin hızla değiştiği dünyada birçok bir ürün bir zaman sonra yetersiz kalabiliyor bu yüzden de ufak da sorunlar yaşanabiliyor.

Bizler sizin ürünlerinizin sadece donanımsal sorunlarını çözmüyoruz aynı zamanda ürünlerinizi daha uzun süreler kullanabilmeniz için gerekli olan çalışmayı yapıyoruz.

Müşteri temsilcilerimize bırakacağınız arıza kayıtları sonrasında Ulus Baymak Servisi çalışanı teknik servis elemanlarımız sizinle gün içerisinde bağlantıya geçerek evinize gelmek için haber veriyorlar. Müsaitseniz aynı gün içinde gelerek ürünlerinizdeki sorunları hızlı bir şekilde çözüyorlar.

Artık soba kullanmak eskide kaldı hatta günümüzde yaşam standartlarının da artması ile birlikte insanlar doğalgaz kullanmaya başladılar. Bir doğalgaz kullanmak için ise kombi şarttır. Kombiler sık sık bakım isteyen cihazlardan bir tanesidir.

Bu yüzden eğer bakımları yapılmazsa arızalanabilirler hatta bunun sonucunda kombinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz bu da size ekstra maliyet çıkarır.

Kombilerinize Ulus Baymak Kombi Servisi olarak düzenli aralıklarla bakım yapıyoruz. Eğer bir arıza çıktıysa veya bir sorunla karşılaştığınızda en kısa zamanda onu tamir ediyoruz ve soğuk kış günlerinde evinizde soğukta kalmaktan sizi kurtarıyoruz.

Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Bize ulaşmanız yeterli.

Ulus Baymak Klima Servisi

Yaz ayları yaklaşıyor ve yazın en çok ihtiyacımız olan elektronik ürünlerden bir tanesi ise klimalardır. Klimalar evimizdeki yaşam kalitemizi yükseltmesinin yanı sıra bize bir çok faydası bulunuyor.

Bu şekilde güzel bir yaz geçirme imkânını bizlere tanıyor. Yazın sık sık kullanacağınız klimaların bakımlarını bu aylarda yaptırmanız yazın çıkacak bir arızanın önlemini alacağınız anlamına geliyor.

Bu yüzden Ulus Baymak klima servisi klimalarınızın bakımlarını en iyi şekilde yapmakta ve yazın yaşayacağınız problemleri engellemektedir.

Klimanızın yeri değişecekse eğer buna şimdiden karar vermeniz sizin için uygun olacaktır. Her türlü yer taşıma işleminde ve arıza olduğu durumlarda bizlere yani Ulus Baymak Servisi ofisine ulaşabilirsiniz en kısa zamanda gelerek sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Tıkla, Ara!