Yararlı Bilgiler

Soğutma, iklimlendirme ve ısıtma ürünlerinde en güvenilir markalar arasında yer almayı başaran Baymak, bu alanda çok sayıda ürün seçeneğini bir arada sunmaktadır.

Oldukça yüksek bir çalışma performansına sahip olan Baymak klimalar, uzaktan kumandası ile kolaylıkla kontrol edilebilmektedir. En yeni tasarımları ile sizlerin beğenisine sunulan Baymak klimalar, uyku modu özelliği ile de enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Nem alabilme özelliği ile ortamda bulunan nemin azalmasını sağlayan Baymak klima, sizlere daha sağlıklı ve daha kaliteli bir ortam sunar. Oldukça özel bir dizayna sahip olan Baymak klimalar, uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım olanağı sunmaktadır.

En son teknolojiler ile birlikte üretilen ve ısıtma ile sıcak su ihtiyacını karşılayan Baymak kombi, kullanıcılarına sorunsuz bir ısınma imkanı sunmaktadır. Kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve tüm güvenlik tedbirlerinin alındığı Baymak kombiler, sessiz çalışma özelliği ile de üstün bir performans sergilemektedir.

Hafif olmasının yanı sıra küçük ebatı ile de duvara kolaylıkla monte edilebilen Baymak kombiler, ne kadar kullanırsanız o kadar ödeme yapmanıza olanak tanımaktadır.